Eesti
ee_flag_2
Kontaktisik: Vitalij Petrov
Tel.: +370 663 57378
E-mail: vpetrov@doclogix.com 
Leedu
lt_flag_2
DocLogix UAB
Aadress: A. Domaševičiaus g. 9, LT-01113 Vilnius
Kontaktisik: Vitalij Petrov
Tel.: +370 52745853
E-mail: info@doclogix.com
Läti
lv_flag_2
Lattelecom Technology SIA
Aadress: Pērses iela 8, LV-1011, Riga, Latvia
Kontaktisik: Atis Slišāns
Tel.: +371 670 51702
E-mail: atis.slisans@lattelecom.lv

USA
usa_flag_2
Stratis Global Business Services, Inc.
Aadress: 32014 Holopaw Trail, Sorrento, FL 32776
Kontaktisik: Don Geddes
Tel.: +1 855 217 9090
E-mail: dongeddes@stratisglobal.com


151 ADVISORS
Aadress: One Rockefeller Plaza, 11th Floor, New York, NY 10020
Kontaktisik: Matthew Morookian
Tel.: +1 718 974 3953
E-mail: matthew@151advisors.com
Kanada
ca_flag_2
Consentia Inc.
Aadress: 10045 111 Street NW,
Mezz Floor, Harley Court Building,
Edmonton, AB, Canada, T5K 2M5
Kontaktisik: Elizabeth Garbuzov
Tel.: 780.441.4545
Email: elizabeth.garbuzov@consentia.com151 ADVISORS
Aadress: One Rockefeller Plaza, 11th Floor, New York, NY 10020
Kontaktisik: Matthew Morookian
Tel.: +1 718 974 3953
E-mail: matthew@151advisors.com
Mehhiko
mx_flag_2
151 ADVISORS
Aadress: One Rockefeller Plaza, 11th Floor, New York, NY 10020
Kontaktisik: Matthew Morookian
Tel.: +1 718 974 3953
E-mail: matthew@151advisors.com
Suurbritannia
uk
Brite Advice Ltd
Aadress: 23 Hanover Square, London, W1S1JB
Kontaktisik: Kulvinder Reyatt
Tel.: +44(0)2070303146
Email: k.reyatt@briteadvice.co.uk
      
Human Results Ltd
Aadress: Shifnal Road, Priorslee,
Telford Shropshire, TF2 9FT
Kontaktisik: Libby Calaby
Email: libby@human-results.co.uk
Taani
dn_flag_4
Alna Group Nordic
Aadress: Gl. Kongevej 1.2, 1610, Copenhagen
Kontaktisik: Fritjof Lind
Tel.: +45 42141 0184
E-mail: flind@alna.com
Poola
pl_flag_2
Alna Business Solutions Sp. z o.o.
Aadress: Wierzbowa 9/11, PL-00-094 Warszawa
Kontaktisik: Kasprzykowski Maciej
Tel.: +48 536213071
E-mail: mkasprzykowski@alna.pl
Ukraina
uk_flag_2
БМС ТЕХНО, ООО
Aadress: ул. Ларисы Руденко, 6а, Kyiv, 02140
Kontaktisik: Vladyslav Pelekh
Tel.: +380 67 502 10 12
E-mail: pvy@bmstechno.com.ua

Miranda LLC
Aadress: Borshchahivska St, 97Б, Kyiv, 03056
Kontaktisik: Ruslana Shtryk
Tel.: +380 67 402 46 14
E-mail: manager@miranda.net.ua
Kasahstan
kz_flag_2
IT Integra, ТОО
Aadress: ул. Ходжанова д. 77, офис 51, г. Алматы
Kontaktisik: Vera Fedorchenko
Tel.: +7 727 357 34 08
E-mail: v.fedorchenko@it-integra.kz
Aserbaidžaan
ULTRA Company
Aadress: 60 A.M.Juma str. AZ1075, Baku
Kontaktisik: Samir Abdullayev
Tel.: +994 12 449 5555
E-mail: a.samir@ultra.az
Turkmenistan
tm_flag_2
Aadress: 184/35 Atamyrat Niyazov str., Ashgabat, Turkmenistan
Kontaktisik: Batyr Hojayev
Tel.: +99365807600
E-mail: batyrhoja@gmail.com

 

Võtke meiega ühendust

Kas sooviksite arutada, kuidas saab DocLogix aidata kaasa Teie ettevõtte eesmärkidele? Andke sellest meile teada, täites ära alljärgnev vorm.

Meie partnerid kogu maailmas:
DocLogix website is using cookies to enhance your experience. By continuing to use this site, you agree to the use of cookies. Read more on our privacy policy.