Hangete haldamise lahendus

DocLogix-u hangete haldamise lahendus on pühendatud hanke- ja tarneprotsesside kiirendamiseks ja automatiseerimiseks, samuti ka tegevuskulude vähendamiseks. Lisaks muudab lahendus kogu protsessi läbipaistvamaks ja lihtsamini jälgitavaks. Meie lahendus on kaasaegsetes organisatsioonides laialdaselt kasutusel  erinevate hanketegevuste haldamisel, nagu ostunõuete väljastamine ja kinnitamine, ettepanekute kogumine ja hindamine, ostutellimuste väljastamine, tarnijate ja tehingutega seotud informatsiooni säilitamine ja hangete informatsiooni analüüsimine.

Omadused:

  • Valmismallide pohjal lihtsalt ja kiirelt ette valmistada ostutellimusi;
  • Ettevottesiseselt kooskolastada kiirelt ja lihtsalt tellimusi;
  • Luua Teie noudmistele kohandatud protsessid tellimuste kooskolastuseks. See ei noua programmeerimisoskust, koik on tehtav graafilise protsessiredaktoriga;
  • Näha kogu infot käimasolevate / lopetatud ostude kohta ja kontrollida ettevotte kulutusi. Koondada koikide tarnijate kontaktid ja nende pakkumised ühte kohta.
DocLogix website is using cookies to enhance your experience. By continuing to use this site, you agree to the use of cookies. Read more on our privacy policy.