DocLogix pilvelahendus

 AA                        AA

 

DocLogix pilvelahendus on suurepärane valik suhteliselt väikestele ettevõtetele või neile, kes soovivad välistada implementeerimiskulud (näiteks serveri kulu).

Miks DocLogix-u pilvelahendus?

Erandliku dokumendihalduse lahendusena, mis võimaldab kasutajatel luua, kohandada ja jälgida dokumentidega seotud tööprotsesse, omamata seejuures konkreetseid IT teadmisi, aitab DocLogix ettevõtetel märkimisväärselt odavalt saavutada täielikku kontrolli ärikriitilise sisu üle.

DocLogix pilvelahendus pakub erinevaid tööriistu Office dokumentide, lepingute, arvete, koosoleku protokollide ja muu haldamiseks otse pilves. DocLogix pilvelahendus integreerub erinevate pakkujatega nagu Gmail, Box, Dropbox ja MS Office, võimaldades kasutajatele kontrolli struktureerimata sisu üle ja saada ka reaalset kasu, samas kasutades oma lemmik töökeskkonda (mobiil, e-mail, veebilehitseja, MS Office). Saadaval on erinevad informatsiooni säilitamise võimalused, nende hulgas failiserverid, Dropbox ja Google Drive.

Doclogix cloud

Soovite DocLogix pilvelahenduse kohta rohkem teada?

Helistage: +372 611 6750

Saatke e-mail: sales@doclogix.com

DocLogix website is using cookies to enhance your experience. By continuing to use this site, you agree to the use of cookies. Read more on our privacy policy.