Valitsussektor

DocLogix on terviklik dokumentide ja protsesside haldamise lahendus, mis on  valitsussektoris väga kasulik. Süsteem aitab hallata sisemisi, sissetulevaid ja väljaminevaid dokumente.

Finantssektor

DocLogix võimaldab automatiseerida krediidi väljastamise protsesse, korraldada tõhusalt laenukomitee või juhatuse koosolekuid, hallata krediidilepinguid, koostada aruandeid ja palju enamat.

Energeetika

Energeetikasektori ettevõtted valivad DocLogix-u lahenduse peamiste kontoridokumentide ja protsesside, lepingute ja hangete ning personalidokumentide haldamiseks.

Teised sektorid

DocLogix-ut saab rakendada erinevates sektorites tegutsevates ettevõtetes. Toode on kasutusel tootmis- ja kaubandusettevõtetes, haridus- ja meditsiiniasutustes ja teistes organisatsioonides.

Tööstussektor

DocLogixi süsteemist tootmisettevõtjatele Süsteem DocLogix on suurepärane teabe ja äriprotsesside haldamise platvorm. See on rakenduste kogum, mis on spetsiaalselt välja kujundatud selleks, et aidata
DocLogix website is using cookies to enhance your experience. By continuing to use this site, you agree to the use of cookies. Read more on our privacy policy.