DocLogix nimetati maineka Euroopa konkursi riiklikuks võitjaks

DocLogix nimetati 2017.-2018. aasta Euroopa ettevõtlusauhindade (The European Business Awards), RSMi toetatava Euroopa suurima ettevõtluskonkursi riiklikuks võitjaks.

Võistlustules oli 2898 ettevõtet, mida eelnevalt detsembris avaldatud tipptaseme äriettevõtete loendis määratleti jälgimisväärseteks, ning sõltumatu kolleegium, millesse kuulusid juhtivate ettevõtete juhid, poliitikud ja teadlased, valis seejärel DocLogixi digitaaltehnoloogia auhinnakategoorias (Digital Technology Award) Leedu parimaks ettevõtteks. DocLogix esindab Leedut konkursi lõppvoorus.

Euroopa ettevõtlusauhindade president Adrian Tripp: „See on tähelepanuväärne saavutus ja DocLogix on oma valdkonnas silmapaistev liider. Riiklik võitja on meie edukuse põhiväärtuste, eetika ja uuenduste lipukandja ja ta kuulub Euroopa paremikku. Soovime teile edu viimases voorus.“

DocLogix läheb 22. ja 23. mail Varssavis toimuvasse viimasesse hindamisvooru ja osaleb seal nii majandusküsimusi vaagival tippkohtumisel kui ka pidulikul tseremoonial, kus kuulutatakse välja RSMi toetatavate 2017.-2018. aasta Euroopa ettevõtlusauhindade kõigi kategooriate võitjad.

Euroopa ettevõtlusauhindu jagatakse juba üheteistkümnendat aastat ja selle peamiseks eesmärgiks on toetada tugevamate ja edukamate äriringkondade arengut kogu Euroopas. Sel aastal osales konkursil üle 110 000 ettevõtte 34 riigist. Konkursi toetajad ja partnerid on RSM, ELITE, Germany Trade & Invest, PR Newswire, Bureau Van Dijk ja SDL Managed Translation.


Täiendava ajakirjandusteabe või juhtumiuuringute / intervjuude küsimustes võtke palun ühendust:

DocLogix: Judita Kuodienė, turundusprojektijuht, e-post: jkuodiene@doclogix.com, tel: Mob.+370 685 96533

EBA: Euroopa ettevõtlusauhinnad (The European Business Awards), Vanessa Wood, tel + 44 (0) 796 666 6657 või e-post: vanessa.wood@businessawardseurope.com; Grace.Harley@businessawardseurope.com

 

Euroopa ettevõtlusauhindade tutvustus:

Euroopa ettevõtlusauhindade peamiseks eesmärgiks on toetada tugevamate ja edukamate äriringkondade arengut kogu Euroopas.

Euroopa ettevõtlusauhindade programm toetab Euroopa äriringkondi kolmel viisil:

  • tähistades ja toetades üksikisikute ja organisatsioonide edu;
  • avaldades ja edendades püüdlemist väärivaid tipptaseme näiteid;
  • tehes Euroopa äriringkondadega koostööd põhiküsimuste arutelu ergutamiseks.

Euroopa ettevõtlusauhindu jagatakse juba üheteistkümnendat aastat. Sel aastal osales konkursil üle 110 000 ettevõtte 34 riigist. Konkursi toetajad ja partnerid on RSM, ELITE, Germany Trade & Invest, PR Newswire, Bureau Van Dijk ja SDL Managed Translation.

www.businessawardseurope.com.

Twitter: @rsmEBA

Facebook: www.facebook.com/businessawardseurope

LinkedIn: ettevõtte lehekülg „The European Business Awards“

 

Rahvusvaheline võrgustik RSM

RSM on üks kuuest suurimast sõltumatute auditi-, maksu- ja konsultatsioonifirmade võrgustikust, mis hõlmab üle 120 riigi, kus 800 büroos töötab üle 43 000 töötaja. Võrgustiku tasudest saadud kogutulu on 5,1 miljardit dollarit.

Ühtse meeskonnana jagame oskusi, teadmisi ja vahendeid ning suhtlemisel juhindume kliendikesksuse põhimõttest, mis tugineb meie klientide ettevõtete põhjalikule tundmisele. Nii loome neile tingimused enesekindlalt edasi liikuda ja oma potentsiaali täielikult ära kasutada.

RSM on Euroopa ettevõtlusauhindade põhisponsor ja üldjuht, kes edendab ärilist tipptaset ja tunnustab väljapaistvat ettevõtlikkust.

RSM on ettevõtete esinduskogu liige, mille ühiseks eesmärgiks on raamatupidamis- ja audititavade kõrgete kvaliteedistandardite järjepidev edendamine kogu maailmas.

RSMi kaubamärki kasutab sõltumatute raamatupidamis- ja nõustamisfirmade võrgustik, millest iga firma tegutseb iseseisvalt. RSM International Limited ise ei osuta raamatupidamis- ega nõustamisteenuseid. Liikmesettevõtetel on ühine visioon asjatundlike ja kvaliteetsete teenuste osutamisest, mida järgitakse klientide teenindamisel nii sise- kui ka rahvusvahelisel turul. www.rsm.global

Kommentaarid
Soovime, et meie veebilehe sirvimine oleks võimalikult mugav, mistõttu kasutamegi küpsiseid (cookies). Klõpsates nppu „Nõustun”, nõustute ka küpsiste salvestamisega. Täpsemat teavet küpsiste kohta ja kuidas nendest saab keelduda, lugege DocLogixi privaatsuspoliitikast.