DocLogix soovib klientide vajadusi veelgi paremini tundma õppida ja hakkas selleks tegema koostööd maailmatasemel IT-konsultandi Gartneriga

Dokumentide ja protsesside juhtimissüsteemi looja DocLogix allkirjastas koostöölepingu maailma juhtiva infotehnoloogiatendentse uuriva ja konsultatsioone osutava ettevõttega Gartner.

Enam kui 1100 eksperdiga ettevõte viib läbi teostatavusuuringu, kuidas parandada DocLogixi loodavaid tooteid, et need võimalikult hästi vastaksid klientide vajadustele. Gartneri spetsialistid aitavad tugevdada partnerite motivatsiooniprogrammi. Koostöö Gartneriga võimaldab paremini tundma õppida ka DocLogixi konkurente, nende loodavaid lahendusi ja strateegilisi samme ning tugevdada nii oma positsioone konkurentsitihedal välisturul.

„Meie eesmärk on luua ja arendada tooteid, mida kliendid kõige enam hindavad ja ostavad. Selleks on meil vaja selget tootearenduskava, dokumendi- ja äriprotsesside platvormide loojate turu sügavamat tundmaõppimist ning teadmisi kõige uuemate tehnoloogiate kohta. Seetõttu on koostöö Gartneriga meile väga oluline. See on võimalus võtta üle nende teadmised ja kasutada neid meie toodete ja teenuste parandamiseks,“ selgitas DocLogixi direktor Tomas Milaknis.

Praegu on DocLogix oma uute toodetega leidnud koha USA, Kanada ja Lähis-Ida turgudel. Omaanis tegutsevas tanklaketis Al-Maha Petroleum on algatatud ostude lahenduse juurutamine. DocLogixi platvormi ja dokumendihalduse funktsionaalsust katsetab USA-s asutatud telekommunikatsiooniteenuseid pakkuv ettevõte Tower Communications Expert (TCE). Samuti toimub DocLogixi personali juhtimise lahenduse integratsioon koos IT-lahendusi pakkuva ettevõtte Brother Industries, Ltd tootega OmniJoin (videokonverentside programm).

Ettevõttest DocLogix

Alna grupi ettevõte DocLogix tegutseb dokumentide ja äriprotsesside juhtimise lahenduste loomise ja juurutamise valdkonnas. Firma tooteid kasutab enam kui 350 ettevõtet ja riigiasutust. Ettevõte, kes alustas tegevust Leedus enam kui 14 aastat tagasi, müüb oma tooteid partnerite kaudu 13 riigis. DocLogix on võitnud palju auhindu, nende seas ka Euroopa parima dokumendi- ja protsesside juhtimise lahenduse tiitli. Tehnoloogialahenduste uudislt CIOReview nimetas 2016. aastal dokumentide ja protsesside juhtimissüsteemi DocLogix progressiivseimaks ja lootustandvaimaks maailmas. Rohkem teavet: www.doclogix.lt

Ettevõttest Gartner

Maailmatasemel IT-konsultatsioonide ja uuringuettevõte Gartner osutab oma teenuseid klientidele enam kui 90 maailma riigis. Ettevõttes töötab üle 1100 eksperdi, kes uurivad enam kui 1304 erinevat IT-teemat. Gartneri spetsialistid töötavad 26 riigis ja räägivad 50 keelt, seetõttu saab ettevõte teha professionaalselt nii ülemaailmseid kui ka kohaliku turu analüüse. Rohkem teavet: www.gartner.com

Detailsemat informatsiooni palume küsida:

Aleksandra Strelcova-Kelpšė, Turundusjuht

E-post: akelpse@doclogix.com

Mob: 8 605 80362

www.doclogix.lt

Kommentaarid
Soovime, et meie veebilehe sirvimine oleks võimalikult mugav, mistõttu kasutamegi küpsiseid (cookies). Klõpsates nppu „Nõustun”, nõustute ka küpsiste salvestamisega. Täpsemat teavet küpsiste kohta ja kuidas nendest saab keelduda, lugege DocLogixi privaatsuspoliitikast.