DocLogix – UK IT-autasude finalist

DocLogix jõudis Suurbritannias toimunud konkursil „Document Manager“ (dokumendihaldus) finaali.

Konkurss „Document Manager“ on pälvinud kõrge maine Suurbritannia sisu- ja dokumendihalduse segmendis. Kandidaatidele püstitatud põhitingimuse kohaselt peab tehnoloogiline lahendus dokumendihalduse protsesside täiustamisele avaldama positiivset mõju. Igal aastal on siin võistlustules sellised gigandid nagu Canon, Brother UK, Fujitsu ning paljud teised.

DocLogix esitas konkursile nii toote kui ka oma kliendi – panga DNB rakendusnäite. Sel aastal 24. novembril osalevad DocLogixu ja kliendi esindajad Londonis toimuval autasustamistseremoonial.

DocLogix suundus Suurbritannia turule rohkem kui aasta tagasi ja on jõudnud sellel eriti konkurentsitihedal turul juba hea maine teenida. „Võib väita, et DocLogixu rahvusvaheline laienemine põhineb Leedus omandatud kogemuste ekspordil,“ ütles DocLogixu Leedu ärisuuna direktor Andrius Girdvainis. „Meil on väga vedanud, et kõik meie rohked kliendid on väga uuendusmeelsed. Nad mitte üksnes ei kasuta meie tooteid, vaid teevad ka ettepanekuid nende täiustamiseks. Ning mida tõhusamalt klient kasutab DocLogixu pakutavaid võimalusi, seda suurem on süsteemi efektiivsus ja kasu sellest. Näiteks – DNB Bankas: DocLogixu süsteemi abil hallatakse koguni 1,5 miljonit dokumenti ja automatiseeriti – 70 protsessiliiki. Kokkuhoid on muljetavaldav,“ rääkis hr A. Girdvainis.

Juhime tähelepanu sellele, et arengustrateegia kavandamist ja selle elluviimist lääneriikides juhib DocLogixu juhatuse esimees Aurimas Bakas.

UAB DocLogix on Leedus ainus ettevõte, mis spetsialiseerub ainult dokumendi- ja protsessihalduse süsteemide loomise ja juurutamise valdkonnas. Ettevõtte tooteid kasutab kuni 300 eraettevõtet ja riigiasutust erinevates riikides, mis teeb kokku umbes 35 tuhat tarbijat. Kolmeteistkümne aasta eest Leedus tegevust alustanud ettevõte turustab partnerite vahendusel oma tooteid 12 riigis. Tooted on pälvinud rohkesti autasusid, s.h Euroopa parima dokumendi- ja protsessihalduse lahenduse autasu.

Kommentaarid
Võtke meiega ühendust

Kas sooviksite arutada, kuidas saab DocLogix aidata kaasa Teie ettevõtte eesmärkidele? Andke sellest meile teada, täites ära alljärgnev vorm.

Soovime, et meie veebilehe sirvimine oleks võimalikult mugav, mistõttu kasutamegi küpsiseid (cookies). Klõpsates nppu „Nõustun”, nõustute ka küpsiste salvestamisega. Täpsemat teavet küpsiste kohta ja kuidas nendest saab keelduda, lugege DocLogixi privaatsuspoliitikast.