Esitleme DocLogixu uuendamise paketti Service Pack 1

Armsad DocLogixu tarbijad,

Õnnitleme teid aasta lõpus lähenevate pühade puhul ja heidame pilgu 2014. aasta töötulemustele.

KUID … kõigepealt sooviksime teid tänada, et olete andnud oma panuse DocLogixu edendamisse. Olete need, kes EI lase meil üksnes uusi funktsioone välja töötada ja toodet uuendada. Te nõuate esmaklassilistele kvaliteedistandarditele vastavaid tooteid. Vastutasuks kuulutasime 2014. aasta KVALITEEDI aastaks ja tegime selle raames suuri investeeringuid alljärgnevates valdkondades:

 • DocLogixu toote kvaliteet. Kogu 2014. aasta kulus meil mitmete DocLogixu funktsioonide automatiseerimiseks, andmesidekiiruse parandamiseks, vigade kõrvaldamiseks, mugavuse suurendamiseks ning intuitiivsuse, esteetika ja muude kvaliteediga seotud aspektide lihvimiseks.
 • DocLogixu teeninduskvaliteet. Klienditeeninduse osakond suurenes 350% – selle võrra saame päringutele kiiremini vastata ja kommunikatsiooni parandada.
 • DocLogixu arendusstandardid:
  • DocLogixu uued funktsioonid luuakse metoodika Agile Scrum alusel. See tähendab, et toote funktsioonid luuakse tsüklite kaupa, mida kooskõlastatakse lõpptarbijaga kuni töö täieliku valmimiseni – kuni see vastab 100% tarbija vajadustele.
  • Valmis automaatse testimise platvorm, mille abil testitakse DocLogixu tooteid iga päev.

Neile, kes on meie positiivsete muutustega juba tutvunud ja meile selle kohta tagasisidet andnud – suur tänu! Teie tunnustus motiveerib meid veel paremini töötama :) Loodame, et lähiajal hindavad meie jõupingutusi kõik DocLogixu kliendid.

Ja nüüd sellest, mida tegime teie heaks 2014. aastal.

Valmis DocLogixu remondipakett – DocLogix 2014 Service Pack 1 (SP1), mis sisaldab andmesidekiiruse, ohutuse, kontrolli ja mugavuse täiustusi. Mõningaid täiustusi pakkusime juba varem, eraldi värskendustena. Käesolev pakett sisaldab neid kõiki ühe värskendusena. DocLogix 2014 SP1 saab installida korraga. Seega pole vaja varasemaid värskendusi eraldi paigaldada.

Miks tuleks DocLogix 2014 värskendada DocLogix 2014 SP1-ga?

Mõned väärtuslikud täiustused, mille leiate DocLogix 2014 SP1 paketist:

 • Elektroonilise allkirja täiustused
  • Lõime elektroonilise allkirjastamise komponendid uuesti. Nüüd toimub allkirjastamine Java programmeerimiskeele abil. Seega saab dokumente allkirjastada igast veebilehitsejast. Töökoha ettevalmistamine ei nõua eriteadmisi ning keerulist konfigureerimist.
  • Nüüd läheb mitme dokumendi üheaegne allkirjastamine ladusasti. Leedu tarbijad saavad digiprotsessides elektroonilise allkirja otstarbe eelnevalt kindlaks määrata.
  • Eesti tarbijatel tuleb määrata allkirjastatava dokumendi põhivorm, mille nimetust kasutatakse allkirjastatud dokumendi nimetuse koostamisel.
 • Andmesidekiirusega seotud täiustused
  • Need täiustused on seotud dokumentide turvamise ja ülesannete haldamisega ning võimaldavad tööülesandeid saata kasvõi tuhandele alluvale korraga.
 • Täiustati tegevuste kontrolli
  • Koostati dokumentide kontrolli laiendused: uuendatud DocLogixu süsteem fikseerib kõik dokumentide ja nende lisade lugemise katsed, ka siis, kui selleks kasutatakse kiir-eelvaadet.
 • Kaotati piirangud
  • Nüüd on võimalik sisestada dokumendikaardi väljale nii palju sümboleid, kui soovite. Loodi dokumendivormi uut tüüpi väli, millesse saate sisestada piiramatul hulgal teksti. Eriti mugav on siis, kui te ei soovi luua eraldi faili ning sisestatav tekst on väga pikk.
 • Arendati kontseptsiooni „Tark süsteem“
  • Nüüd saab kasutaja ise lihtsate vahenditega luua reeglid, mille alusel süsteem kontrollib, kas vajalik teave on protsessi vastaval etapil nõuetekohaselt sisestatud dokumendikaardi vastavatele väljadele. Süsteem teavitab kasutajat valesti või puudulikult täidetud dokumentidest.
 • Muud andmesidekiiruse, mugavuse ja automatiseerimisega seotud parandused.

Tunnistame teile ausalt, et DocLogix 2014 SP1 ei ole toote uus versioon. „Pakkisime“ sellesse kõik 2014. aasta VÄRSKENDUSED. DocLogixu uus versioon koos täiesti uute funktsionaalsete võimalustega jõuab kasutajateni juba varsti – 2015. a esimeses kvartalis.

Kui soovite olemasolevat DocLogixu versiooni värskendada DocLogix 2014 SP1-ga – siis võtke ühendust teid teenindava DocLogixu esindajaga.

Lugupidamisega
Jaroslav Gil
DocLogixu direktor

Kommentaarid
Võtke meiega ühendust

Kas sooviksite arutada, kuidas saab DocLogix aidata kaasa Teie ettevõtte eesmärkidele? Andke sellest meile teada, täites ära alljärgnev vorm.

Soovime, et meie veebilehe sirvimine oleks võimalikult mugav, mistõttu kasutamegi küpsiseid (cookies). Klõpsates nppu „Nõustun”, nõustute ka küpsiste salvestamisega. Täpsemat teavet küpsiste kohta ja kuidas nendest saab keelduda, lugege DocLogixi privaatsuspoliitikast.