Nasdaq´i Leedu tehnoloogiakeskus kasutab kaadriprotsesside tõhusamaks halduseks nüüdsest DocLogix´u lahendust

Tehnoloogia- ja ärikompetentsikeskuses Nasdaq Vilnius Services lõppesid dokumendi- ja protsessihaldussüsteemi DocLogix juurutamstööd. Süsteem kohandati personalidokumentide ja tööaja tõhusamaks juhtimiseks. Need tegevuse aspektid on Nasdaq´i tehnoloogiakeskusele olulised konkurentsivõime säilitamiseks ja pidevaks arenguks.

Nasdaq´i tehnoloogiakeskuse Leedu haru on meelitav töökoht kõrgeima kategooria IT-spetsialistidele. 2016. aasta esimeses pooles võeti keskusesse tööle üle 100 professionaali. Kui Nasdaq´i tehnoloogiakeskuse juhtkond otsustas avada harukontori Leedus, tõdesid nad ruttu, et personali plaanis tuleb siin alustada nullist, mis tähendas seda, et peale köitvate töökohtade tuleb leida ka spetsialistid, kes seal tööle hakkavad.

UAB DocLogix direktoril, Jaroslav Gil´il pole kahtlust, et DocLogix´u personalihalduse lahendus on tuntav panus innovatsioonile orienteeritud tööandja tegevuses: «Me võime tuua hulgaliselt näiteid nii Leedu kui välisriikide firmadest, kus DocLogix´u lahendus on aidanud saavutada suurepäraseid tulemusi personalihalduse protsesside tõhustamisel. Protsessi- ja dokumendihaldussüsteem kiirendab tööle asumise protsessi ja töötajate kaasamist firma tegevusse, lihtsustab tööaja arvestust ning aitab kokku hoida aega tänu paljude teiste personalitööga seotud protsesside automatiseerimisele».

Nasdaq´i tehnoloogia- ja innovatsioonikeskus on tormiliselt kasvav firma. Loomulikult langeb sellises olukorras personaliosakonnale uskumatult suur koormus. Üheks probleemide lahendamise võimaluseks sai dokumendihaldussüsteemi DocLogix juurutamine. Nasdaq automatiseeris personalidokumentide haldussüsteemi abil tihti korduvad protsessid (näiteks puhkuseavalduste täitmine). Juba praegu on näha teatud kasulikud aspektid: nii töötajate aja kui ka firma vahendite kokkuhoid.

Nasdaq´i lähimatesse plaanidesse kuuluvad edasine areng ja järgneva paari-kolme aasta jooksul umbes kahesaja uue töötaja palkamine ning seetõttu on personalihaldusega seotud protsesside automatiseerimine ja optimeerimine strateegiliselt tähtis samm, mis aitab firmas kindlustada tõhusa ja sujuva tööprotsessi.

Nasdaq: tehnoloogia- ja ärikompetentsikeskuses Nasdaq Vilnius Services arendatakse maailma finantsturgude tarvis tänapäevaseid tehnoloogiaid ja lahendusi ning opereeritakse väärtpaberi- ja finantsarvestusturgudel, hallatakse IT- ja muid süsteeme. Praegu töötab Nasdaq´i Leedu tehnoloogiakeskuses 127 erineva ala professionaali, kes pakuvad teenuseid Nasdaq´i gruppi kuuluvatele firmadele ja nnede klientidele Euroopas, Ameerikas ja Aasias.

DocLogix: DocLogix on Leedus toodetud ja Euroopa parimaks tunnistatud info- ja dokumendihalduse lahendus. Ettevõtte UAB DocLogix tulud kasvavad igal aastal 30 %. Ettevõtte enam, kui 300 kliendi hulgas on suurpangad, telekommunikatsiooni-, lennundus- ja energeetikaettevõtted ning teised suured organisatsioonid. Tootena levitatakse DocLogix´ut 12 riigis üle kogu maailma, muuhulgas ka USA-s ja Suurbritannias. Hiljuti realiseeris ettevõte oma esimese projekti Kanadas. Dokumendihaldussüsteem juurutati nafta- ja gaasitrassidele torupõlvi ja ühendusmuhve tootvas ettevõttes Triple D Bending.

Üksikasjalikuma info saamises palume pöörduda UAB DocLogix arendus ja turundusosakonna juhataja Jūratė Venskevičiūtė-Bučienė poole, telefonil: +370 612 32678 või e-posti aadressil, jbuciene@doclogix.com.

Kommentaarid
Võtke meiega ühendust

Kas sooviksite arutada, kuidas saab DocLogix aidata kaasa Teie ettevõtte eesmärkidele? Andke sellest meile teada, täites ära alljärgnev vorm.

Soovime, et meie veebilehe sirvimine oleks võimalikult mugav, mistõttu kasutamegi küpsiseid (cookies). Klõpsates nppu „Nõustun”, nõustute ka küpsiste salvestamisega. Täpsemat teavet küpsiste kohta ja kuidas nendest saab keelduda, lugege DocLogixi privaatsuspoliitikast.