Versiooniuuendused

Kui Te valite DocLogix-u, on Teil toode, mis on alati uus. Me kindlustame, et meie toode on kooskõlas tehnoloogia arenguga (näiteks uued operatsioonisüsteemid või veebilehitsejad) ja muutuvate dokumendihalduse määrustega (nagu uued elektroonilise allkirjastamise standardid või nõuded (süsteemi integreerimine riikliku elektroonilise arhiivi infosüsteemiga).

DocLogix-u uued versioonid tulevad välja kaks korda aastas. Oma toote uuendamisel püüame süsteemi muuta mugavamaks, kiiremaks ja uuenduslikumaks. Need on meie tootearendusmeeskonna peamised kriteeriumid.

Me teeme enda klientidega tihedat koostööd, et luua toode, mis vastaks nende vajadustele. Me peame arvestust kõikide klientide soovide kohta ja viime kord aastas läbi kliendi rahuloluküsitlust. Uuring annab olulist informatsiooni kasutaja soovide kohta, mida me saame kasutada tulevaste tooteuuenduste juures.

Kas Te soovite uuendada enda DocLogix-u versiooni?

Telefon: +370 626 61372

E-mail: support@doclogix.com

Soovime, et meie veebilehe sirvimine oleks võimalikult mugav, mistõttu kasutamegi küpsiseid (cookies). Klõpsates nppu „Nõustun”, nõustute ka küpsiste salvestamisega. Täpsemat teavet küpsiste kohta ja kuidas nendest saab keelduda, lugege DocLogixi privaatsuspoliitikast.