Hangete haldamise lahendus

DocLogix-u hangete haldamise lahendus on pühendatud hanke- ja tarneprotsesside kiirendamiseks ja automatiseerimiseks, samuti ka tegevuskulude vähendamiseks. Lisaks muudab lahendus kogu protsessi läbipaistvamaks ja lihtsamini jälgitavaks. Meie lahendus on kaasaegsetes organisatsioonides laialdaselt kasutusel  erinevate hanketegevuste haldamisel, nagu ostunõuete väljastamine ja kinnitamine, ettepanekute kogumine ja hindamine, ostutellimuste väljastamine, tarnijate ja tehingutega seotud informatsiooni säilitamine ja hangete informatsiooni analüüsimine.

Omadused:

  • Valmismallide pohjal lihtsalt ja kiirelt ette valmistada ostutellimusi;
  • Ettevottesiseselt kooskolastada kiirelt ja lihtsalt tellimusi;
  • Luua Teie noudmistele kohandatud protsessid tellimuste kooskolastuseks. See ei noua programmeerimisoskust, koik on tehtav graafilise protsessiredaktoriga;
  • Näha kogu infot käimasolevate / lopetatud ostude kohta ja kontrollida ettevotte kulutusi. Koondada koikide tarnijate kontaktid ja nende pakkumised ühte kohta.
Soovime, et meie veebilehe sirvimine oleks võimalikult mugav, mistõttu kasutamegi küpsiseid (cookies). Klõpsates nppu „Nõustun”, nõustute ka küpsiste salvestamisega. Täpsemat teavet küpsiste kohta ja kuidas nendest saab keelduda, lugege DocLogixi privaatsuspoliitikast.