meist

Me oleme üks dokumendi ja protsessihalduse liidritest. Meie kogemus (17 aastat turul) võimaldab meil pakkuda selles valdkonnas parimaid lahendusi.

Me oleme üks dokumendi ja protsessihalduse liidritest. Meie kogemus (17 aastat turul) võimaldab meil pakkuda selles valdkonnas parimaid lahendusi. Me pakume oma klientidele meie ettevõtte poolt loodud innovatiivset dokumendihalduse süsteemi – DocLogix. Me parandame ja uuendame toodet pidevalt. Peale süsteemi installeerimist, teeme me tihedat koostööd klientidega ja pakume neile teenusehooldust. Leedus müüme, rakendame ja pakume me toodet otse. USA-s, Kanadas, Mehhikos Lätis, Eestis, Poolas, Ukrainas, Kasahstanis, Aserbaidžaanis ja Turkmenistanis teeme me seda läbi partnervõrgustiku. Meie klientide hulka kuuluvad valitsusasutused, suurpangad, energeetika firmad ning teiste sektorite ettevõtted.

 

Faktid DocLogix-u kohta

70,000kasutajat
350klienti
17aastat kogemusi
13riiki

Meie auhinnad

DocLogix nimetati maineka Euroopa kunkursi20 Most Promising Enterprise Content ManagementDocument Manager Awards 2016
DocLogix jõudisEuropean IT Excellence Awards 2015
DocLogix

DocLogix nimetati maineka Euroopa kunkursi riiklikuks võitaks

DocLogix nimetati 2017.-2018. aasta Euroopa ettevõtlusauhindade (The European Business Awards), RSMi toetatava Euroopa suurima ettevõtluskonkursi riiklikuks võitjaks.

20 Most Promising Enterprise Content Management Solution Providers 2016

Juhtiv dokumendi- protsessijuhtimissüsteemide varustaja DocLogix valiti ajakirja CIOReview poolt 2016. aasta 20 kõige lootustandvama äriühingute sisuhalduslahenduste pakkuja hulka.

Document Manager Awards 2016

DocLogix jõudis Suurbritannias toimunud konkursil „Document Manager“ (dokumendihaldus) finaali. Konkurss „Document Manager“ on pälvinud kõrge maine Suurbritannia sisu- ja dokumendihalduse segmendis.

European IT Excellence Awards 2015

DocLogix tunnistati sel aastal Euroopa parimaks teabe- ja dokumendihalduse lahenduseks. Tegemist on Euroopa tähtsaima IT-konkursiga, kus hinnatakse lõppfaasis või peaaegu lõpetatud IT-projekte.

European Business Awards 2014-2015
DocLogixEuropean IT Excellence Awards 2014
DocLogix´uInnovatsiooniauhind 
2013
DocLogix võitisEuropean IT Excellence Awards 2011
DocLogix

European Business Awards
2014-2015

DocLogix tunnistati Euroopa üheks kõige dünaamilisemaks firmaks. Auhinna eesmärgiks on parimate äripraktikate ja innovatsiooni levitamine Euroopa ettevõtluskeskkonnas.

European IT Excellence Awards 2014

DocLogix´u dokumendihalduslahendus finaali kolmes kategoorias – parim info- ja dokumendihalduslahendus, parim avalikule sektorile suunatud IT-lahendus ja parim riigiasutusele suunatud lahendus.

Innovatsiooniauhind
2013

DocLogix võitis riigisisesel konkursil Innovatsiooniauhind. Firma sai auhinna nominatsioonis Innovaatiline firma.

European IT Excellence Awards 2011

DocLogix võitis infohalduse (ISV) kategoorias. See on üks Euroopa tähtsamaid konkursse, kus hinnatakse arendusfaasi lõppjärgus IT-projekte.

European IT Excellence Awards 2010
DocLogixKnowledge Economy Company 2006
EttevõtetGolden BIT
2006
2006. aastal tunnistati

European IT Excellence Awards 2010

DocLogix jõudis finaali infohalduse (ISV) kategoorias. See on üks Euroopa tähtsamaid konkursse, kus hinnatakse arendusfaasi lõppjärgus IT-projekte.

Knowledge Economy Company 2006

Ettevõtet autasustati dokumendi- ja protsessihalduse süsteemi DocLogix loomise ja arendamise eest.

Golden BIT
2006

2006. aastal tunnistati DocLogix Poola turu parimaks tarkvaratooteks.

Partnerlus Microsoft-iga

Me oleme Microsoft-i partnerid alates aastast

Me oleme Microsoft-i partnerid alates aastast 2005
Alguses oli ettevõttel Microsoft Independent Software Vendor(ISV) staatus. Hiljem sai DocLogix-ust esimene ettevõte Leedus, kes liitus Microsoft-i ISV Royalty Licensing programmiga. Hetkel on meie staatus Microsoft-i partner Gold Application Development pädevusega.

Meie partnerid kogu maailmas:
Soovime, et meie veebilehe sirvimine oleks võimalikult mugav, mistõttu kasutamegi küpsiseid (cookies). Klõpsates nppu „Nõustun”, nõustute ka küpsiste salvestamisega. Täpsemat teavet küpsiste kohta ja kuidas nendest saab keelduda, lugege DocLogixi privaatsuspoliitikast.