DocLogixi süsteemist tootmisettevõtjatele

Süsteem DocLogix on suurepärane teabe ja äriprotsesside haldamise platvorm. See on rakenduste kogum, mis on spetsiaalselt välja kujundatud selleks, et aidata tootmisettevõtjatel teabekaosega toime tulla, parandada läbipaistvust ja jälgitavust ning suurendada tootlikkust. DocLogixi rakendused automatiseerivad ja organiseerivad tööstusettevõtte juhtimises ja tootmises teabevooge, ülesandeid ja meeldetuletusi.

DocLogix mitte ainult ei kohandu teie ERP-süsteemiga, vaid ka täiendab seda. Lisaks suurele hulgale kasutusvalmis äripõhistele rakendustele paistab DocLogix silma ka oma paindlikkusega. Platvorm kohandub ettevõtte spetsiifikaga ilma programmeerimisvajaduseta.


Miks valida DocLogix?

DocLogix on LAIAULATUSLIK, taskukohane dokumentide ja äriprotsesside haldamise LAHENDUS väikese ja keskmise suurusega tootmisettevõtjatele. See kujutab endast taristut, mis ideaalsel viisil organiseerib ja ühendab teabe kaudu inimesi, osakondi ja äriüksusi, moodustades ühtse, tootliku, tõhusalt toimiva ja eeskirjadele vastava ettevõtlusorganismi.

Meie DocLogixis mõistame, et tootmisettevõtjate loodud väärtus ei seisne vaid toote müügis, vaid ka kõigis sellega seonduvates tootmisprotsessides. Parim viis selle kirjeldamiseks on mõisted KVALITEET, USALDUSVÄÄRSUS JA OHUTUS. Loomulikult on võimalik kõik ettevalmistavad dokumendid igas üksikus tootmisprotsessi etapis käsitsi kokku koguda. Kuid kas see on tõhus? Ei. Nii et miks teha asju käsitsi, kui on olemas võimalus valida kõrgtasemel dokumendi- ja protsessihalduse lahendus?


 Tootmisplatvorm DocLogix on aidanud väikese ja keskmise suurusega ettevõtjatel kogu maailmas saavutada järgmist:

Manufacturing nauda EE


 DocLogixiga hõlmatud tootmisalased äriprotsessid:

DL_molekule_EE

 

Ärijuhtimine:

Töötellimuste haldamine

Aeg ja kulud jälgimine ja aruandlus:

Masinate haldamine:

Riskijuhtimine ja vahejuhtumite haldamine:

Kvaliteedijuhtimine:

Laborihaldus:


Mõned meie tööstussektori kliendid

Naftaterminal (Eesti)Ehitus ja remontÕlletootja
(Kasahstan)Õlletootja
(Eesti)

Naftaterminal (Eesti)

Ehitus ja remont

Õlletootja
(Kasahstan)

Õlletootja
(Eesti)

Klaipėdos nafta

“Meie ettevõte haldab üht kõige kaasaegsemat naftaterminali Euroopas, mistõttu pidime valima sobiliku dokumendihaldusvahendi”

Gerimantas Bakanas, Üldise Jaotuse juht, Klaipėdos nafta AB

Soovime, et meie veebilehe sirvimine oleks võimalikult mugav, mistõttu kasutamegi küpsiseid (cookies). Klõpsates nppu „Nõustun”, nõustute ka küpsiste salvestamisega. Täpsemat teavet küpsiste kohta ja kuidas nendest saab keelduda, lugege DocLogixi privaatsuspoliitikast.