DocLogix Vastavuse lahendus on teadmiste, dokumentatsiooni ja tehnoloogia ühendamise tulemus.  See ühendab ühes turvalises süsteemis nii dokumentatsiooni, automatiseeritud reeglid, teavitused, parendusmeetmed kui nõustamisteenused.

Viimaste aastate jooksul on toimunud olulisi muudatusi Töötervishoiu ja tööohutuse juhtimissüsteemi haldamises ja rakendamises, et tagada vastavus kõrgetele ja enamasti keerukatele nõuetele.

Kõigil riiklikel sõltumatutel juhtorganitel, nt Töötervishoiu ja tööohutuse amet (Health and Safety Executive (HSE)), kohalike omavalitsuste tuletõrje osakonnad (Local Authority (LA), Fire), Toidustandardite agentuur (Food Standards Agency (FSA)), Tervishoiu kvaliteedi komisjon (Care Quality Commission (CQC)), Keskkonnatervise amet (Environmental Health Officer (EHO)) ja Keskkonnaagentuur (Environmental Agency (EA)), on erinevad hindamiskriteeriumid.

Organisatsioonidele, mis ei ole korrektselt vastavuses esitatud Töötervishoiu ja tööohutuse juhistega, rakendatakse rangemaid sunnimeetmeid.

DocLogix’is me mõistame vastavuse tagamise olulisust ja seetõttu esitlesime DocLogix Vastavuse lahendust, kõikehõlmavat rakendust, mis täiendab meie olemasolevat ärimoodulite platvormi.

DocLogix Vastavuse lahendus on tõestatult töötanud kõige nõudlikumatel Riikliku Tervishoiuteenistuse (National Health Service (NHS)) aladel ning CQC on kinnitanud, et see on „suurepärane protsess“.

Lahenduse eelised

See järeleproovitud lahendus jätab kõrvale keerukad ja ebamäärased Töötervishoiu ja tööohutuse nõuded ning annab kasutajale lihtsa ja efektiivse digitaalse lohista-ja-aseta kasutajaliidese. Võimaldab valida vastutavate Töötervishoiu ja tööohutuse spetsialistide poolt kontrollitud ja heakskiidetud eelvormistatud elektroonilisi dokumente.

Lisaks hõlmab lahendus ka määratletud parenduste planeerijat ning jälgib teie äri või organisatsiooni erinevate osade tulemusi, tagades vastavuse tõstmise õige tõendusmaterjaliga.

DocLogix Vastavuse lahendus on arendatud Rahvusvahelise Standardiorganisatsiooni (International Standards Organisation (ISO)) nõuetele vastavalt ja selle on arendanud kogenud Töötervishoiu ja tööohutuse ekspertidest koosnev meeskond, kes mõistab, et see ei ole valmiskujul tarkvaratoode. Seetõttu teeb meie meeskond teiega igakülgset koostööd kogu rakendamisperioodi jooksul – mitte ainult teie protsesside parendamiseks tänasel päeval, aga ka selleks, et luua kõikehõlmav elektrooniline vastavuse kontrolli süsteem, mis kaitseb teie äri, personali, kliente, külalisi jne ka tulevikus.

Teid toetab järgnevalt kvalifitseeritud Töötervishoiu ja tööohutuse konsultant:

 • CMIOSH (Tööohutuse ja töötervishoiu instituudi põhikirjajärgne liige (Chartered Member of Institution of Occupational Safety and Health))
 • ACQI (Kvaliteediinstituudi partner (Associate of the Chartered Quality Institute))
 • Magistrikraad töötervishoiu ja tööohutuse alal

Tellige näidisesitlus ja üks meie sertifitseeritud konsultantidest tuleb teid nõustama.

Meie konsultantide kvalifikatsioon on järgnev:

 • Magistrikraad – juhtimine: Kvaliteedi, töötervishoiu, tööohutuse ja heaolu alal. Staatust saavutamas:  (Klubi liige: ILM) – FinstLM
 • Liikmestaatus: Tööohutuse ja töötervishoiu instituut (CMIOSH)

DocLogix Vastavuse lahendus on loodud DocLogix platvormile. Seega saab seda kergesti täiendada selliste ärimoodulitega nagu Personalijuhtimine, Lepingute haldamine ning mitmed teised võimsad rakendused. Pakume teie organisatsioonile kõikehõlmava dokumendi- ja protsessihaldamise lahendust.

Milliseid tulemusi võib DocLogix Vastavuse lahenduse rakendamisel oodata:

 1. a) CQC auditi tulemus „suurepärane protsess tervishoius”
  b) 100% vastavus
  c) Aitab teil saavutada järgnevat:
 • ISO 9001 – Kvaliteedijuhtimine
 • ISO 14001 – Keskkonnajuhtimine
 • OHSAS 18001 – Töötervishoiu ja tööohutuse juhtimine
 • ISO 22301 – Talitluspidevuse juhtimine

Funktsionaalsus

 • Edastatakse kinnitatud eelvormistatud dokumendid.
 • Eriti võimas otsing tuhandete dokumentide hulgast.
 • Ennetavad teavitused viitavad sellele kui mingi dokumendi tähtaeg on lähenemas.
 • Kõik dokumentidesse tehtud muudatused on tegevuslogi abil süsteemi ulatuses jälgitavad.
 • Tõestatud turvalisus.
 • Vajadusel pakume ka konsultatsiooniteenuseid.

health-and-safety-compliance-solution2

Soovime, et meie veebilehe sirvimine oleks võimalikult mugav, mistõttu kasutamegi küpsiseid (cookies). Klõpsates nppu „Nõustun”, nõustute ka küpsiste salvestamisega. Täpsemat teavet küpsiste kohta ja kuidas nendest saab keelduda, lugege DocLogixi privaatsuspoliitikast.