DocLogix-u platvormi on pidevalt arendatud ning ajakohastatud juba üle kümne aasta ning selle funktsionaalsuse loetelu kasvab pidevalt.
Võta ühendust meie konsultantidega ja avasta kõik, mida DocLogix suudab pakkuda!

Protsesside automatiseerimine

DocLogix pakub mugavat tööriista, mis võimaldab seadistada nii lihtsaid, kui ka keerukamaid dokumentidega seotud äriprotsesse. Säästa aega, muutes e-mailide saatmise ja dokumentide registreerimise automaatseks.

Süsteemi kohandamine ilma programmeerimiseta

Süsteemi paindlikkus on üheks suurimaks DoxLogix-u eeliseks. Süsteemil on spetsiaalne administreerimise moodul, mis võimaldab Teil luua protsesse, dokumente ja vaateid, mis vastavad just Teie organisatsiooni vajadustele. Veelgi enam – seda kõike on võimalik teha, kasutades olemasolevaid konfigureerimise tööriistu; programmeerimist ei ole tarvis.

Mugav dokumentide säilitamine ja arhiveerimine

Mugav dokumentide säilitamine ja arhiveerimine – kogu oluline informatsioon säilitatakse, vana informatsioon arhiveeritakse ning ebaoluline informatsioon kustutatakse.

Integratsioon Microsoft Office-iga

Integratsioon võimaldab Teil salvestada dokumendid otse Microsoft Office rakendusest DocLogix-usse, lisaks muuta neid dokumente otse süsteemist. Mitmed funktsioonid on saadaval ka läbi Microsoft Outlook-i. Teil on võimalik otse läbi rakenduse vastu võtta, määrata ja isegi läbi viia DocLogix-u tööülesandeid.

Dokumendi versiooni kontroll

Efektiivne ülesannete haldamine toob kaasa paremad töötulemused. DocLogix-uga saate määrata, suunata ja jälgida tööülesandeid ja nende täitmist. Lisaks näete kogu tööülesannete täitmisega seotud ajalugu.

Tööülesannete haldamine

Tavaliselt töötab ühe dokumendiga mitu kasutajat. DocLogix-uga võite kindel olla, et töötate just viimase versiooniga. Lisaks on Teil võimalik näha kes, mis ajal ja mida täpsemalt dokumendi juures muutis.

Kasutajate haldamine

DocLogix kaitseb Teie informatsiooni volitamata juurdepääsu eest. Iga kasutaja, sõltuvalt enda rollile organisatsioonis, näeb ja saab ligi ainult talle lubatud dokumentidele. Peale selle on kasutajad lisatud gruppidesse, mis võimaldab määrata tööülesandeid kogu grupile ja muuta dokumentidega töötamise efektiivsemaks.

Dokumendimallid

Aja säästmiseks ja vigade vältimiseks on Teil võimalik kasutada dokumendimalle. Dokumendimallid võimaldavad täita dokumendi andmeid automaatselt, võttes need dokumendi vormilt.

Võimas otsing

DocLogix-us on võimas otsingumootori funktsionaalsus nii metaandmete kui ka failide sisust otsimiseks. Lihtne otsing võimaldab koheselt leida soovitud dokumendi või selle katkendi. Otsingut on võimalik läbi viia ka arhiivides. Informatsioon on struktrueeritud tüübi järgi, mis lihtsustab kõige olulisema otsingutulemuse leidmist.

Kontrollvahendid

Mida meie kontrollvahendid ei suudaks? Teil on võimalus saada teavitusi tulevaste ja hilinenud tööülesannete kohta, luua aruandeid töötajate ja ülesannete kohta, mis ei olnud õigeagselt täidetud, saada meeldetuletusi peatselt lõppevate lepingute kohta, saada teavitusi kindla dokumendiga tehtud uuenduste kohta ning valmistada tootluse, tähtaegade ja tööülesannete lõpetamisega seotud aruandeid. Doclogix-uga on informatsiooni ja tegevuste kontrollimine lihtne ja tõhus.

Skaneerimine tekstituvastusega (OCR)

DocLogix võimaldab Teil üles laadida skaneeritud dokumente vaid ühe klikiga. Kui Te kasutate skaneerides OCR funktsionaalsust (tekstituvastus), on võimalik nende dokumentide peal rakendada meie otsingumootorit ning kasutada neid ka dokumendivormide automaatsel täitmisel.

Elektrooniline ja mobiilne allkirjastamine

Tänu DocLogix-u allkirjastamine funktsionaalsusele ei pruugi Te enam kunagi pastakat kasutada. Te võite luua elektroonilisi dokumente ja neid allkirjastada otse DocLogix-ust, kasutades nii kvalifitseeritud elektroonilist või mobiilset allkirjastamist.

Erinevate elektrooniliste dokumendistandardite tugi

DocLogix toetab kõiki Eesti, Läti ja Leedu elektroonilisi dokumendistandardeid. Ainus, mida Teil on vaja teha, on määrata formaat, mida soovite enda elektroonilise dokumendi loomiseks kasutada; ülejäänu teeb ära süsteem. Lisaks kontrollib DocLogix, kas vastu võetud dokumendid on korralikult vormindatud.

Raportid

Kasutades DocLogix malle või luues enda organisatsiooni vajadustele vastavaid raporteid, on Teil lihtne mõõta enda ettevõtte tegevuse tulemuslikkust.

Eelvaade

DocLogix-u dokumendi eelvaate funktsionaalsus võimaldab Teil vaadata dokumenti, ilma seda eelnevalt mõnes programmis avamata, võimaldamaks kasutajal kiirelt mõista, kas ta on leidnud asjakohase info. Eelvaade töötab kõigi populaarsete dokumendiformaatidega.

Mitmekeelne keskkond (7 keelt)

Kas Teie meeskond on mitmekeelne? Pole probleemi. Iga DocLogix-u kasutaja saab valida endale sobiva kasutajaliidese keele. Hetkel on DocLogix saadaval eesti, inglise, leedu, läti, vene, poola ja azerbaidžaani keeles.

Kõigi dokumenditüüpide tugi

DocLogix toetab kõiki populaarseid teksti-, pildi-, audio- ja videoformaate. Hallake enda informatsiooni just Teile sobivas formaadis.

Ühilduvus veebibrauseritega

Toode on ligipääsetav kõigi populaarsemate veebibrauseritega nagu Microsoft Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox ja Apple Safari.

Soovime, et meie veebilehe sirvimine oleks võimalikult mugav, mistõttu kasutamegi küpsiseid (cookies). Klõpsates nppu „Nõustun”, nõustute ka küpsiste salvestamisega. Täpsemat teavet küpsiste kohta ja kuidas nendest saab keelduda, lugege DocLogixi privaatsuspoliitikast.