DocLogix teavitab uuest UK partnerist, kelleks on Retec Solutions

DocLogix kirjutas alla partnerluslepingu kauplustehnoloogilisi lahendusi määratlevate ja ellu viivate tehnoloogialahenduste spetsialistidega – ettevõttega Retec Solutions.

Retec Solutions pakub otsast-otsani lahendusi jaemüüjatele. Nad töötavad klientidega, nagu Monsoon Accessorise Ltd., Jackson O’Rourke ja Kurt Geiger, pakkudes erinevaid IT-lahendusi nii suur-, kui väikeettevõtetele.  DocLogix Solutions hakkab tegema koostööd ettevõttega Retec Solutions, et pakkuda klientidele abi teenuste digitaliseerimisel. Reteci jaemüügialane kogemus võimaldab neil teha kindlaks klientide kõige sagedamalt esinevad probleemid, määratledes alad, kus abiks on dokumendihalduse süsteemi lahendused ja loob lisandväärtuse klientidele, pakkudes välja lihtsad lahendused DocLogix süsteemi võimaluste lihtsa integreerimisega.

Miks me valisime DocLogixi?  Me valisime DocLogixi, kuna meie peamine eesmärk on pakkuda oma klientidele pidevat väärtust. DocLogix on lihtne ja säästlik lahendus võrreldes teiste teenusepakkujate dokumendihalduse süsteemidega. See on lihtne kasutajaliides ja kergesti kasutatav töövoo andmesisestusvahend, mis eristub konkurentide poolt pakutavast.  Veebiklientide tellimuste andmete säilitamine on jaekaubandussektoris tavaline. Kuidas neid andmeid hallatakse ja lõpuks jälgitakse, sõltub suuresti õigest tarkvarast ning DocLogix on nende haldamiseks suurepärane vahend.“

DocLogix tegevdirektor räägib: „Oleme õnnelikud leides kliente, kes oma kliente väärtustavad, proovime pakkuda neile globaalseid uuendusi ja käia kaasas trendidega. Meie uue partneriga jätkab DocLogix oma partnerite võrgu arendamist UK-s. Me loodame, et see tugevdab selles riigis meie reputatsiooni ja positsiooni. Tänaseks on meie toode usaldusväärsete ja sertifitseeritud partnerite võrgu kaudu saadaval rohkem kui 14 riigis. Me püüame aidata oma partnereid oma pädevuse säilitamisel ja suurendamisel ning jagame nendega aktiivselt oma kogemusi ja ressursse.“

Èttevõte Retec Solutions

Retec on spetsialiseerunud hallatavate prinditeenuste (MPS) korraldamisele ja rakendamisele.   Hallatud prinditeenused on prindikandjate poolt pakutavad programmid trükiseadmete, sh skannerite, fakside ja koopiamasinate haldamiseks. See teenus võimaldab ettevõtetel parandada nende tõhusust, tootlikkust ja infoturvet seda jälgides, vajalikke tarvikuid asendades ja rahuldades teie organisatsiooni printimise vajadused. Pakume jätkusuutlikke lahendusi, mis suurendavad tõhusust, vähendavad omandi kogukulu, toodavad investeeringu tasuvust ja vähendavad teie organisatsiooni süsiniku jalajälge.

Lisateavet leiate www.retecsolutions.co.uk/

Ettevõttest DocLogix

DocLogix tegutseb dokumentide ja äriprotsesside juhtimise lahenduste loomise ja juurutamise valdkonnas. Firma tooteid kasutab enam kui 350 ettevõtet ja riigiasutust. Ettevõte, kes alustas tegevust Leedus enam kui 14 aastat tagasi, müüb oma tooteid partnerite kaudu 13 riigis. DocLogix on võitnud palju auhindu, nende seas ka Euroopa parima dokumendi- ja protsesside juhtimise lahenduse tiitli. Tehnoloogialahenduste uudislt CIOReview nimetas 2016. aastal dokumentide ja protsesside juhtimissüsteemi DocLogix progressiivseimaks ja lootustandvaimaks maailmas. Rohkem teavet: www.doclogix.lt

 

Kommentaarid
Võtke meiega ühendust

Kas sooviksite arutada, kuidas saab DocLogix aidata kaasa Teie ettevõtte eesmärkidele? Andke sellest meile teada, täites ära alljärgnev vorm.

Soovime, et meie veebilehe sirvimine oleks võimalikult mugav, mistõttu kasutamegi küpsiseid (cookies). Klõpsates nppu „Ma nõustun”, nõustute ka küpsiste salvestamisega. Täpsemat teavet küpsiste kohta ja kuidas nendest saab keelduda, lugege DocLogixi privaatsuspoliitikast.