DocLogix 2013 – veel mugavam igapäevatöö ning muud täiendused

Uue DocLogix süsteemi versioon on välja lastud – DocLogix 2013. See version on pühendatud protsesside täiendustele. Samuti me pöörasime suure tähelepanu rahvusvahelistele mitmekeelsetele ettevõtetele ning lõime võimalust valida kasutajaliidese keelt iga kasutaja jaoks.

Me ei unustanud samuti päeva ülesannete optimaliseerimist – nüüdsest üks kasutaja saab lõpetada sarnased ülesanded ühe vajutusega, täiustatud informatsiooni saatmine ning muu.

Samuti DocLogix 2013 versiooni on lisatud kasulik säilitamise funktsionaalsus.

Uued resolutsiooni juhtimisfunktsioonid

Kuidas DocLogix-is see oli varem?

Kuni tänaseni mitmed eraldi seadistatud protsessid olid loodud resolutsiooni juhtimise jaoks ettevõtes või organisatsioonis.

1. Kuidas resolutsiooni protsess hakkab olema juhitud nüüd?

Nüüdsest resolutsiooni juhtimise funktsionaalsus ei nõua seadistatud protsesside loomist – see on juhtitav uue tüüpi ülesannetes. Üks ülesanne on loodud ühel juhtimise tasemel et resolutsioon saaks moodustatud täielikult. Selline hierarhiliselt moodustatud ülesande ajalugu on esitatud selgel ning arusaadaval viisil. Resolutsiooni hierarhiliste tasemete arv ei ole piiratud. Mitu resolutsiooni võivad olla loodud ühele dokumendile.

Nüüdsest on saadaval ka uus resolutsiooni vaade – hierarhiline puu, kus kõik võib olla nähtav kogu resolutsiooni ajalugu: täitjad, kuupäevad, olekud, nimed ning muu.

Resolution management in DocLogix

Resolutsiooni projekti (malli) loomine
See funktsioonaalsus on pühendatud kõrgetaseme-juhtide assistentidele. Resolutsiooni projekt on on loodud assistendi poolt võimalusega salvestada, parandada, vaadata hiljem üle ja saata juhile kinnitamiseks.

Creation of resolution in DocLogix

2. Mitmekeelne kasutajaliides

Iga DocLogix kasutaja võib valida kasutajaliidese keelt alates Leedu, Läti, Eesti, Vene, Inglise, Aserbaidžaani ning Poola (keelte nimekirja saab määrata süsteemi administraator). Kasutajaliidese keele muutmist saab teha iga kasutaja.

Multilingual user interface in DocLogix

3. Veel mugavam igapäevatöö

Mitme ülesande lõpetamine ühe hiirevajutusega
Võimalus lõpetada sarnaste tüüpi ülesanded ühe vajutusega. Näiteks: kõik ülesanded tutvumiseks kasutaja võib lõpetada ühe vajutusega.
Multiple task completion with one click in DocLogix

Informatsiooni saatmise täiendammised
Võimalus saata e-mailid otse DocLogix-is kolmanda osapoolele, kelle kontaktid ei ole salvestatud kontaktide nimekirjas.

Lemmik kasutajad
Tekkis vajadus luua lemmik kasutajate nimekiri, et luua nimekirja igapäevaselt kasutatavatest inimestest kellele me saadame võI delegeerime ülesanded iga päev DocLogix süsteemis. Närkus: lemmik kasutaja funktsionaalsus on kasutatav ainult ülesannete delegeerimise funktsionaalsuses.

4. Ja midagi veel

Säilitamise funktsionaalsus
Erinevad dokumendid peaksid olema salvestatud erineval viisil. Et rahuldada seda vajadust on võimalik luua erinevad säilitamise ajakavad ning jaotada failid otseselt. Need ajakavad võib vajadusel muuta.

Document retention functionality in DocLogix

Suurem läbipaistvus
Nüüdsest DocLogix kasutaja võib näha mitte ainult tema dokumente vaid ka tema alluvate poolt loodud ning juhitud dokumendid ning info.

Võimsus
Nüüdsest DocLogix kasutaja võib näha mitte ainult tema dokumente vaid ka tema alluvate poolt loodud ning juhitud dokumendid ning info.

Kommentaarid
Võtke meiega ühendust

Kas sooviksite arutada, kuidas saab DocLogix aidata kaasa Teie ettevõtte eesmärkidele? Andke sellest meile teada, täites ära alljärgnev vorm.

Soovime, et meie veebilehe sirvimine oleks võimalikult mugav, mistõttu kasutamegi küpsiseid (cookies). Klõpsates nppu „Nõustun”, nõustute ka küpsiste salvestamisega. Täpsemat teavet küpsiste kohta ja kuidas nendest saab keelduda, lugege DocLogixi privaatsuspoliitikast.