DocLogix integreeriti Eesti riiklikku andmevahetuskihti X-Tee

Eesti ettevõte Edisoft Estonia OÜ täiendas koostöös elektroonilist dokumendihaldussüsteemi DocLogix tootva Leedu firmaga UAB DocLogix oma dokumendihaldussüsteemi, lisades sinna võimaluse Eesti riikliku andmevahetuskihti X-Tee kasutades töötada teiste Eesti riiklike infosüsteemidega. Tänu sellele on ettevõtte kõigil Eesti klientidel rohkem võimalusi, sest nad saavad nüüdsest kiirelt integreerida oma dokumendihaldussüsteemi Eesti üldkasutatavate infosüsteemide ja teiste elektrooniliste dokumendihaldussüsteemidega.

Projekti realiseerimise käigus lõi Edisoft Estonia OÜ spetsiaalse mooduli, mis konverdib dokumendihaldussüsteemi DocLogix dokumendid saajale vajalikku vormingusse ja saadab need andmevahetuskihti X-Tee kaudu adressaadile. Samal põhimõttel töötab ka tagasiside, kui dokument saadetakse dokumendihaldussüsteemi DocLogix kasutavale kliendile. Uue võimaluse on juba kasutusele võtnud Tallinna Tehnikaülikool. Nüüd saadetakse seal töötajate andmeid sisaldavad dokumendid Eesti Hariduse Infosüsteemi otse dokumendihaldussüsteemist DocLogix.

“Eestis on väga dünaamiline ja kiireltarenev dokumendihalduse turg. Dokumendihaldussüsteem peab peale asutusesisese dokumentatsiooniga töötamise võimaldama veel optimeerida sellega seotud protsesse, mille hulka kuulub ka dokumentide vahetus teiste ettevõtete dokumendihaldussüsteemidega. Üheks kindlamaks infovahetuslahenduseks ongi enamuse riiklike infosüsteemide poolt toetatud ning turvalist ja konfidentsiaalset andmeedastust pakkuv kanal X-Tee. Tänu võimalusele suhelda X-Tee kaudu teiste asutustega, on meie klientidel võimalik saata ja saada infot erinevatest riiklikest struktuuridest ja infosüsteemidest (EHIS, Äriregister, Riigiarhiiv), mis teeb nende igapäeva töö palju lihtsamaks ja efektiivsemaks”, rääkis Edisoft-i tegevjuht Oleg Martynov.

“Töötame Eesti turul juba kümme aastat ja meie loodud toode on klientide usalduse auga välja teeninud. X-Tee-ga integreerimine on meile loomulik ja loogiline investeering, kuna me püüdleme sihikindlalt dokumendihaldussüsteemi DocLogix integreerimisele kõikide Eesti riiklike ja eraomanduses olevate infosüsteemidega. Tänu sellele saame edasipidi oma olemasolevatele ja tulevastele klientidele pakkuda suuremat lisandväärtust”, kinnitas Doclogix-u direktor Jaroslav Gil.

UAB DocLogix töötab Eesti turul alates 2005. aastast. Viimased kolm aastat levitab firma oma toodet kohaliku partneri – Edisoft Estonia OÜ vahendusel. Praegu kasutavad Eestis dokumendihaldussüsteemi DocLogix terve hulk riigi- ja kommertsasutusi. Nende hulgas Eesti Kultuuriministeerium, Haigekassa, Tallinna Tehnikaülikool ja Tallinna Vesi.

Kommentaarid
Võtke meiega ühendust

Kas sooviksite arutada, kuidas saab DocLogix aidata kaasa Teie ettevõtte eesmärkidele? Andke sellest meile teada, täites ära alljärgnev vorm.

Soovime, et meie veebilehe sirvimine oleks võimalikult mugav, mistõttu kasutamegi küpsiseid (cookies). Klõpsates nppu „Nõustun”, nõustute ka küpsiste salvestamisega. Täpsemat teavet küpsiste kohta ja kuidas nendest saab keelduda, lugege DocLogixi privaatsuspoliitikast.