Tähtis samm DocLogixi ajaloos: Suurbritannias loodi ettevõte

7. juunil 2017. a asutas maailma tasemel dokumendi- ja protsessijuhtimisplatvormi looja DocLogix koos partneriga Brite Advice Limited Suurbritannias uue ettevõtte DocLogix (UK) Limited. See on DocLogixi tegevuses oluline muudatus, sest vahetu aktiivne osalemine rahvusvahelisel turul aitab praeguste ja tulevaste klientide vajadusi paremini mõista ning uusimatele IT-suundumustele kiiremini reageerida. DocLogix (UK) Limitedi projektidega on ettevõtte loomise algusest töötanud viis inimest.

„Seda, et DocLogix võib edukalt konkureerida maailmas hästi tuntud dokumendi- ja protsessijuhtimispakkujatega, mõistsime alles siis, kui alustasime läbirääkimisi oma esimese Suurbritannia partneriga Brite Holdings Limited. Pärast poolt aastat turu-uuringuid ja diskussioone teiste võimalike partneritega langes meie valik just BriteAdvice Limitedi kasuks, sest neil on rohkem kui 17 aastat edukat töökogemust erinevate IT-lahendusi pakkuvate ettevõtetega. Samuti eristusid nad selle poolest, et töötavad niisuguste turugigantidega nagu Canon Inc., Ricoh Company Ltd jt. Nende abiga saab DocLogix jõuda nii rohkemate potentsiaalsete klientideni kui ka ettevõtte laienemiseks vajalike partneriteni. Võimalus õppida turgu tundma seestpoolt on suur eelis. Me usume, et sellest uudisest saavad peagi uued saavutused: partnerid, kliendid ja auhinnad. Ja kõike seda kavatseme loomulikult rakendada ka Baltimaade turul,” väidab DocLogixi direktor Tomas Milaknis.

DocLogixil on juba kogemust Suurbritannia klientidega töötamisel. Ettevõte on loonud Suurbritannia turu jaoks kohandatud personalidokumentide halduslahenduse. Esimesena proovis seda DocLogixi partner AccessPoint Technologies Ltd – IT-lahenduste pakkuja õigussektoris tegutsevatele ettevõtetele.

DocLogix (UK) Limitedi direktor Kulvinder Reyatt on kindel uue ettevõtte edus: „Paindlikkus, võimas platvorm ja rohkem kui 14 aastat toote loomise kogemust on DocLogixi suurimad eelised, mis aitavad sellel tootel Suurbritannias kanda kinnitada. Meie ülesanne on aidata veel enam laiendada DocLogix (UK) Limitedi partnerite võrgustikku. Oma tulevastele partneritele saame pakkuda tõeliselt palju: alates DocLogix (UK) Limitedi töötajate personaalsest 24/5 tähelepanust ning abist esimeste klientide ja süsteemi kasutuselevõtuga kuni müügiks vajalike materjalide koostamiseni. Pealegi, iga partner võib omale meie abiga DocLogixi platvormil luua toote, mis vastab 100% tema kliendi vajadustele.”

DocLogix töötab praegu ka Kanada ja USA turuga – avardab partnerite võrgustikku ja viib tootmissektori ettevõtetes ellu uusi projekte.

DocLogix (UK) Limitedi kohta

DocLogix (UK) Limited on spetsialiseerunud dokumendi- ja protsessijuhtimissüsteemide loomisele ja juurutamisele. Nende tooteid kasutavad üle 350 ettevõtte ja riigiasutuse eri maades. 14 aasta eest Leedus tegevust alustanud ettevõte turustab oma toodet partnerite kaudu 13 riigis. Toode on pälvinud hulgaliselt auhindu, nende seas ka Euroopa parima dokumendi- ja protsessijuhtimislahenduse tiitli. 2016. a kuulutas tehnoloogiaajakiri CIOReview dokumendi- ja protsessijuhtimissüsteemi DocLogix maailma kõige progressiivsemaks ja lootustandvamaks.

Brite Holdings Limitedi kohta

Kaks IT-valdkonna spetsialisti – Aaron Lennox ja Kulvinder Reyatt asutasid Brite Holding Limitedi kui ettevõtte, mille peamine eesmärk on investeerida uutesse progressiivsetesse IT-lahendustesse ja aidata neil Suurbritannia turul kanda kinnitada. Aaron Lennoxil on dokumendi- ja protsessijuhtimise süsteemi vallas üle 17 aasta töökogemust. Kulvinder Reyatt on 25-aastase IT-sektori kogemusega konsultant, kes aitab erinevatel välisriikide ettevõtetel Suurbritannias tuule tiibadesse saada.

 

Täpsemat teavet jagab:

turunduse sisujuht Aleksandra Strelcova-Kelpšė

e-post akelpse@doclogix.com

mob 8 6058 0362

www.doclogix.lt

Kommentaarid
Soovime, et meie veebilehe sirvimine oleks võimalikult mugav, mistõttu kasutamegi küpsiseid (cookies). Klõpsates nppu „Nõustun”, nõustute ka küpsiste salvestamisega. Täpsemat teavet küpsiste kohta ja kuidas nendest saab keelduda, lugege DocLogixi privaatsuspoliitikast.