Ettevõtet DocLogix tunnustati ühena 2016. aasta kõige lootustandvamate äriühingute sisuhalduslahenduste pakkujate seas

Juhtiv dokumendi- protsessijuhtimissüsteemide varustaja DocLogix valiti ajakirja CIOReview poolt 2016. aasta 20 kõige lootustandvama äriühingute sisuhalduslahenduste pakkuja hulka.

Tehnoloogiaajakirjas CIOReview, mis on tehnikavaldkonna otsusetegijatele neutraalse teabe allikas, räägitakse äriühingute lahendustest, mis võivad tulevikus ettevõtete ärieesmärgid ümber mõtestada. CIOReview’ teises äriühingute sisuhalduse (Enterprise Content Management, ECM) teemalises iga-aastases väljaandes esitletakse 2016. aasta 20 kõige lootustandvamat äriühingute sisuhalduse pakkujat. Selles väljaandes tuuakse esile äriühingute sisuhalduslahenduste pakkujad, kes on leidnud võimaluse, kuidas vastata tänapäeva turvalisus- ja parema nähtavuse nõuetele ning aitavad ettevõtetel ehitada üles kõrgetasemelist äriühingute sisuhalduse süsteemi, mis on ühtaegu taskukohane kui ka võimaldab kasutajatel vahetada andmeid mitmete kanalite kaudu.

„On suur au valida DocLogix 2016. aasta 20 kõige lootustandvama äriühingute sisuhalduslahenduste pakkuja hulka,“ ütles ajakirja CIOReview tegevtoimetaja Jeevan George.

dlx sertifikatas jpg

DocLogix™ – kohandatav, seadistatav ja lihtsasti mõõdetav dokumendi- ja äriprotsesside haldamise lahendus. See on ette nähtud teabe töötlemiseks, haldamiseks ja sellele juurdepääsuks, kasutades nutikaid ja lihtsaid meetodeid.

Tootmis- ja finantssektori tarbijad toovad süsteemi Doc Logix esile kui olulist äriühingusisest platvormi, mis juhib nii struktureeritud kui ka struktureerimata teavet ja ühendab teisi ärijuhtimissüsteeme, nagu ettevõtte ressursside planeerimine (Enterprise Resource Planning, ERP) ja kliendisuhete haldus (Customer Relationship Management,CRM).

„See on DocLogixile suur au. Meieni jõuab pidevalt suurepärast tagasisidet meie klientidelt, kuid on alati meeldiv saada tunnustust neutraalsest tehnoloogiaallikast, nagu ajakirja CIOReview ekspertide rühm,“ ütleb ettevõtte DocLogix juhatuse esimees Aurimas Bakas.

Süsteemi DocLogix kohta

DocLogix™ on juhtiv dokumendi- ja äriprotsesside haldamise lahendus, mida kasutab kogu maailmas üle 300 kliendi. Süsteemi DocLogix tooteportfell sisaldab järgmist: Office’i dokumentide ja lepingute haldamine, personalijuhtimine, projekti dokumentatsiooni ja hangete haldamine, koosolekuruumi ja laoseisu rakendus, seadmete hoolduse juhtimine ja teised kasutusvalmis rakendused. Kõik need tavatud rakendused on välja arendatud tipptasemel töövoopõhisel dokumendihalduse platvormil – DocLogixil. Süsteem DocLogix on kaks korda valitud parimaks teabehalduslahenduseks Euroopas – see pälvis Euroopa IT ja parimate tarkvaralahenduste auhinnad vastavalt 2014. ja 2015. aastal. Lisateabe saamiseks külastage veebilehte www.doclogix.com/ 

Ajakirja CIOReview kohta

CIOReview on trükiväljaanne, mida avaldatakse Fremontis, Californias ning milles uuritakse ja püütakse mõista erinevaid äriühingute võetavaid lähenemisviise sellele, kuidas oma ettevõtlus ladusalt toimima panna. Silmapaistev ekspertide rühm, mis hõlmas tegevjuhte, peateabejuhte, IT-valdkonna asepresidente ja ajakirja CIOReview toimetuse liikmeid, valis välja 2016. aasta 20 kõige lootustandvamata äriühingute sisuhalduslahenduste pakkujat ning koostas lühikese loendi parimatest tarnijatest ja konsultantidest. Lisateabe saamiseks külastage veebilehte www.cioreview.com

Kommentaarid
Võtke meiega ühendust

Kas sooviksite arutada, kuidas saab DocLogix aidata kaasa Teie ettevõtte eesmärkidele? Andke sellest meile teada, täites ära alljärgnev vorm.

Soovime, et meie veebilehe sirvimine oleks võimalikult mugav, mistõttu kasutamegi küpsiseid (cookies). Klõpsates nppu „Nõustun”, nõustute ka küpsiste salvestamisega. Täpsemat teavet küpsiste kohta ja kuidas nendest saab keelduda, lugege DocLogixi privaatsuspoliitikast.