Koolitus

Meie koolitusteenused pakuvad teadmisi ja praktilisi oskusi selleks, et meie kliendid saaksid DocLogix-u süsteemist võimalikult palju kasu. Me pakume neid teenuseid kõigile enda uutele klientidele, kes soovivad koolitada enda kasutajaid ning  ka vanadele klientidele, kes soovivad olla kursis uute arengutega. Me kohandame koolituse sisu vastavalt kliendi konkreetsetele vajadustele. Kaks peamist koolituste programmi on:

  • süsteemi kasutajate koolitus
  • süsteemi administraatorite koolitus

Olles lõpetanud süsteemi kasutaja koolituse, on osalejad võimelised kasutama kogu DocLogix-us implementeeritud funktsionaalsust ning tegema seda tõhusalt. Peale süsteemi administraatori koolituse läbimist, on osalejad tuttavad DocLogix-u poolt pakutavate tehniliste võimalustega, samuti oskavad nad enda süsteemi iseseisvalt konfigureerida. Lisaks on nad võimelised:

  • Looma uusi protsesse ja funktsioone
  • Lahendama jooksvaid probleeme ja parandama konfigureerimise vigu
  • Kohandama süsteemi vastavalt organisatsiooni või kasutaja vajadustele

Õppevorm: loengud, praktikumid ja arutelud.
Koht ja aeg: vastavalt kliendi vajadustele.

Kõigile koolituse lõpetanutele väljastatakse sertifikaadid

Lähima koolituse ajakava

Rohkem infot DocLogix-u koolituste kohta

Telefon: +370 626 61372

E-mail: support@doclogix.com

DOCLOGIXU KURSUS HALDURITELE Laadi alla PDF
Soovime, et meie veebilehe sirvimine oleks võimalikult mugav, mistõttu kasutamegi küpsiseid (cookies). Klõpsates nppu „Nõustun”, nõustute ka küpsiste salvestamisega. Täpsemat teavet küpsiste kohta ja kuidas nendest saab keelduda, lugege DocLogixi privaatsuspoliitikast.